Domino`s Pizza på Helsfyr over sommeren
Gå tilbake

Domino`s Pizza på Helsfyr over sommeren

28. april 2017

Entra fortsetter å styrke service- og mattilbudet på Helsfyr, og får inn Domino`s Pizza i Strømsveien 96. Pizzarestauranten åpner vegg i vegg med Norð kaffebar på sensommeren 2017.

Domino`s har blitt en stor kjede i Norge, og vokser raskt med nye etableringer og sist med oppkjøpet av Dolly Dimples.

Pizzarestauranten åpner vegg i vegg med Norð kaffebar i Strømsveien 96 sentralt på Helsfyr på sensommeren. Det er nå bare ett lokale igjen til utadrettet virksomhet i eiendommens første etasje, der Entra jobber med å finne enda en spennende aktør i matsegmentet.

– Kaffebaren er godt i gang og vi ser at stadig flere har oppdaget den gode kaffen og bakervarene som Norð tilbyr fra eget brenneri og bakeri. Vi er glade for at Domino`s også ser Helsfyr som et område i vekst og ønsker velkommen til åpning. Ambisjonen er et kompletterende tilbud på gateplanet her, og det skal bli spennende å se hvem som tar det siste lokalet, sier eiendomssjef i Entra, Gaute Tyssebotn.

 

 

 

Share on
Facebook Twitter Linkedin Email
Strømsveien 96 Strømsveien 96